Rehvihotell

rehvihotell suvi talv

Pakkume Teile võimalust hooajaliselt rehve hoiustada.

Te ei pea ise vaeva nägema rehvide ebamugava transportimisega – ei keldrisse, rõdule ega muusse ruumi.

HOOAJALINE HOIUSTAMINE (4 REHVI) MAKSAB 40.00 EUR.

Mis pakkuvad Rehvihotellid.

Rehvihotell on teenus, mida pakuvad spetsialiseeritud teeninduskeskused, kus sõidukiomanikud saavad hoida oma rehve turvalises ja korralikus kohas kuni järgmise rehvivahetuseni. Rehvihotellid pakuvad rehvide ladustamisteenust, kus nad hoiustavad kliendi rehvid kogu hooaja jooksul ja vahetavad neid hooaja vahetumisel vastavalt kliendi soovile.

Rehvihotellid pakuvad rehvide säilitamiseks spetsiaalseid tingimusi, nagu temperatuuri- ja niiskusregulatsioon, et tagada rehvide pikaealisus ja tõhusus. Rehvid ladustatakse tavaliselt riiulitel, et vältida nende deformeerumist ja kahjustumist.

Rehvihotellid võivad pakkuda ka teisi teenuseid, nagu näiteks rehvide kontrollimine, puhastamine, parandamine või muud hooldustööd, mis võivad olla vajalikud enne rehvivahetust.

Rehvihotellide teenused võivad olla mugavad sõidukiomanikele, kes ei soovi hoida oma rehve kodus või kellel ei ole piisavalt ruumi nende hoidmiseks. Lisaks sellele võivad rehvihotellid pakkuda ka paremat hinnakvaliteedi suhet, kuna nad pakuvad ka paketttehinguid, kus on võimalik saada allahindlust mitme teenuse kasutamisel korraga.

Kokkuvõtlikult, rehvihotellid on spetsialiseeritud teeninduskeskused, kus sõidukiomanikud saavad hoida oma rehve turvalises ja korralikus kohas kuni järgmise rehvivahetuseni ning nendest teenustest võib olla palju kasu sõidukiomanikele.